radyoyansima (erdek) ,   Zeynep ve Eda hanım istekler proğramı salı akşamı Başlıyor ve hafta içi hergün 20:00 ile 22:00 saatleri arasında sizlerle birlikte olacaktır.bilgilerinize sunulur....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Ömer Danış ~ Merhamet


Şiir tadındaki şarkılarıyla fantezi müzik severlerin gönlünde ayrı bir yeri olan Ömer Danış uzun bir aradan sonra sevenleriyle hasret giderdi.

Muhteşem Boğaz manzarası eşliğindeki tanıtım gecesinde müzik severleri benzersiz bir müzik ziyafetine kavuşurken Sanatçı dostları da onu yalnız bırakmadı.. Bu özel gecede pek çok ünlü isim de yanında oldu. Boğazın balkonu Uçar Cafe & Restaurant Ayhan Aşan,Murat Kurşun,Yağız,Ferman Toprak,Cengiz Coşkuner,Kalender, Aysun Kaya, Oktay Gürturk, Unal Ecemiş gibi ünlülerin katılımıyla duygu dolu ve unutulmaz bir sonbahar gecesine ev sahipliği yaptı.Ömer Danışın 4,5 yıllık emeğinin meyvesi olan "Merhamet" albümü, toplam 8 parçadan oluşuyor.
Sevenlerinin sabırsızlık ve özlemle beklediği, hikayesi adında gizli olan "Merhamet", müzik gece de müzik severlerden tam puan aldı.

İlk albümü olan "Beni Köyümün Yağmurlarında Yıkasınlar" ile bir anda tüm Türk halkının ve müzik otoriterlerinin dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran, Ömer Danış, fantezi müziğine yeni bir yorum getirdi.
Seda Sayan, Bülent Ersoy, Kibariye, Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz gibi sanatçılara verdiği şarkı sözleriyle ve yaptığı besteleri ile de adından söz ettiren Danış, 9. albümü "Merhamet" ile adeta büyülüyor. Duygulu, hüzünlü ve özlem dolu bir albüm olan "Merhamet" kısa zamanda dinleyenlerinin gönlünde taht kuracak gibi görünüyor.

Albümden Başlıca Şarkılar

01. Ağlıyorsun (4:15)
02. Bu Adam Benim Babam (4:44)
03. Ellerini Çekip Benden (5:42)
04. Gel Ha Gönül (3:12)
05. Karadır Kaşların (3:33)
06. Merhamet (4:33)
07. Pencereden Bir Taş Geldi (3:58)
08. Senden Gidiyorum ( Şiir ) (5:09)

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014