radyoyansima (erdek) ,   Zeynep ve Eda hanım istekler proğramı salı akşamı Başlıyor ve hafta içi hergün 20:00 ile 22:00 saatleri arasında sizlerle birlikte olacaktır.bilgilerinize sunulur....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Sabahat Akkiraz Ve Dostları – 47 / Sony Müzik


Türk Halk Müziğinin en başarılı ve güçlü isimlerinden Sabahat Akkiraz, 25i aşan albüm sayısıyla, 2 yıl aradan sonra Sony Music Türkiye imzalı Sabahat Akkiraz & Dostları 47 albümüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Müzik sektöründe 47. yılını dolduran  Sabahat Akkiraz şarkılarını, ustam dediği isimlerle ve değerli dostlarıyla birikte seslendiriyor. Müzik dünyasının birbirinden başarılı isimlerinin kendine has yorumlarını harmanlaştırdığı ve modernleştirdiği bu albümde, Sabahat Akkiraz sevenlerine müzik ziyafeti yaşatacak.

 SABAHAT AKKİRAZ’IN BİRBİRİNDEN DEĞERLİ SANATÇI DOSTLARI DA BU ALBÜMDE!

Türk Halk Müziğinin eşsiz seslerinden biri olan Sabahat Akkiraz, bu albümde 24 yıl önce vefat eden hocası, Muhlis Akarsunun parçasına da yer vermiştir. Muhlis Akarsunun 24 yıl önce seslendirdiği Medet Sevdiğim deyişinin düzenlemeleri ise, usta isim Arif Sağ imzası taşımaktadır.

20 yıl aradan sonra aynı projede buluşan Sabahat Akkiraz ve Orhan Gencebay, Sabahat Akkiraz & Dostları 47 albümünde Gönül Defteri deyişini Orhan Gencebay ve Arif Sağ ile birlikte seslendiriyor.

Hasret Gültekinin önemli eseri Böyle Olur Mu? albümde başarılı sanatçı Aylin Aslımın kendine özgü yorumu ve Sabahat Akkirazın nefesinde ses buldu... 

Müziğin yaşayan duayen isimlerinden Musa Eroğlu, bu albümde Anlarsın eseriyle sevenlerine Türk Halk Müziğinin tınılarını en özlü şekilde yansıtacak.

Orhan Gencebay, Arif Sağ, Hüsnü Şenlendirici, Musa Eroğlu, Aylin Aslım, Erdal Erzincan, Mercan Dede, Baba Zula, Muhlis Akarsu, Volkan Kaplan, Mehmet Erdem, İlhan Erşahin ve Bedük  gibi birbirinden değerli isimlerin mikrofon başına geçerek, kendine has tarzlarını, Türk Halk Müziği ezgileriyle birleştirerek müzikseverlerin karşısına çıkmak için gün saydığı bu özel albüm şimdi karşınızda!

 

Parça Listesi:

 

1- Orhan Gencebay & Arif Sağ Feat. Sabahat Akkiraz - Gönül Defteri


2- Sabahat Akkiraz Feat. Hüsnü Şenlendirici - Ah Aşk


3- Sabahat Akkiraz Feat. Musa Eroğlu - Anlarsın


4- Sabahat Akkiraz Feat. Aylin Aslım - Böyle Olur Mu


5- Sabahat Akkiraz Feat. Erdal Erzincan - Yükledim Göçümü / Dersim


6- Sabahat Akkiraz Feat. Mercan Dede - Mevlana


7- Sabahat Akkiraz Feat. Baba Zula - Dım Dım


8- Muhlis Akarsu Feat. Sabahat Akkiraz  - Medet Sevdiğim


9- Sabahat Akkiraz Feat. Volkan Kaplan - Nesimi 


10- Sabahat Akkiraz Feat. Erdal Erzincan - Gönül İster (UH)


11- Sabahat Akkiraz Feat. Mehmet Erdem - Aşağıdan Gelir Omuz Omuza


12- Sabahat Akkiraz Feat. İlhan Erşahin - Atabarı / Cilveloy


     13- Sabahat Akkiraz Feat. Bedük - Yeşil İpek    

 

14- Sabahat Akkiraz Feat. Hüsnü Şenlendirici - Ah Aşk (Kısa Versiyon)

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014