kader umutlu (erdek) ,   Ferdi tayfur durdurun dünyayı ...    |           Radyo Yansıma (Balıkesir/Erdek) ,   Radyonuz Yansıma Fm Erdek'te Cuma Akşamlarının Vaz Geçilmezi Nostalji Yabancı Dance Party Show da Sizler için Geçmişten Günümüze özel hazırladığımız en çok dinlenen Yabancı Dans şarkılardan oluşan şarkı listemizde geçmişten günümüze en sevilen Dans şarkılarını bulabilirsiniz. Birbirinden Güzel şarkılardan oluşan listemizi dinlerken umarım keyif alırsınız....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Bi Şarkım Var / Things & Records


Başak Yavuz ve Ceyda Özbaşarel‘in Kaset Mitanni‘de düzenledikleri, amatör ya da profesyonel şarkı yazarları ve dinleyiciler arasında köprü niteliği taşıyan projeleri Bi’ Şarkım Var albüm oldu, raflara düşmeye hazırlanıyor. Albüm 9 Aralık‘ta iTunes’ta, 16 Aralık‘ta ise tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alacak.

 

14 şarkı yazarını buluşturan, Babajım Records‘ta kaydedilen albümü; Ruşen Alkar – Dip Nere, Ömer Türkoğlu – 302,
Başak Yavuz – Duvar, İpek Aktar Soyer & Emre Soyer – Sonsuz, Cengiz Eyüboğlu – Lelele, Banu Kanıbelli – Bir Şarkı Bunu Yapar, Eda Sena Şenceylan – Davulla Bavul, Ceyda Özbaşarel Gülşen – Beklerken, Barış Uğur – Ardıç Dede, Kudret Kurtcebe – Beat, Gülce Duru – Bir Oldukça, Fulya Özlem – Unut, Emre Akbay – Uyan, Turgay Demiryürek -Yaşar Yaşar şarkıları oluşturuyor.

Albümdeki şarkılara enstrumanlarıyla hayat veren enstrümanistler; Ayşe Tütüncü (piyano), Adem Gülşen (piyano), Apostolos Sideris (kontrbas), Christian Thome (perküsyon), Fotini Kokkala (kanun), Marina Liontou (ud), İzzet Kızıl (perküsyon), Tamer Temel (saksofon), Cansun Küçüktürk (gitar), Hasan Yılmaz (bendir), Arel Koray Nalbant (gitar) ve Kaan Arslan (gitar).

Görünmeyen kahramanlardan da bahsedelim. Miks ve mastering Cansun Küçüktürk tarafından yapılmış. Kapak tasarımı ise Sanat Deliorman‘a ait.

Projeye katılmayı düşünenler için ise ekibin bir mesajı var:

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014