radyoyansima (erdek) ,   Zeynep ve Eda hanım istekler proğramı salı akşamı Başlıyor ve hafta içi hergün 20:00 ile 22:00 saatleri arasında sizlerle birlikte olacaktır.bilgilerinize sunulur....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Mabel Matiz 'Ya Bu İşler Ne'


Mabel Matiz Ya Bu İşler Ne adlı singleıyla aramıza geri döndü, gayet iyi yaptı. Ortalık hazır sakinken golü 90a attı.

Şarkı dikkat çekici, klip enteresan...

Ya Bu İşler Ne, Mabel Matizin uykulu, kasvetli sesine öyle tezat, öyle kışkırtıcı bir şarkı olmuş ki... 

İnsanın evler yansın, dünya başımıza yıkılsın diyesi geliyor.

Normal şartlar altında Mabel Matizden kıyamet şarkısı beklesek muhtemelen daha gölgeli, daha mesafeli, daha dramkolik bir şey beklerdik.

Müzisyen ters köşe yapmalı.

Mabel de işte tam olarak bunu yapmış.

Şarkının video klibindeki renkli görüntüler onun o hayata, dünyaya karşı isyanını süslü ve renkli olarak yansıtmış.

Ve en güzeli de asla ağdalı olmadan bunu yapmış...

Artık ne demek istediğini daha dolaylı, daha sanatsal, daha pop ve daha artistik anlatan bir Mabel var.

Yani Mabelin yolu kesinlikle yol...

Samimiyeti doğrudanlığa indirgemeyi içtenlik ve doğallık olarak kabul etmeyi kanıksadığımız şu zamanlarda Mabel Matizin böyle bir yolu benimsemesi çok doğru bir hareket olmuş.

Derdini, mesajını bütünlük halinde bir eser olarak ortaya koymak oldukça şık...

İstese çok rahat Sultan Süleyman 2017 Remiksler, Gel, Anla Halimden Akustik Versiyonlar yapabilecekken, ki yapsa yeridir o ayrı, onun böyle bir zıpırlık yapması muazzam.

Kendini aşma peşinde yani.

Şarkının yürüyüşü, melodisi dinleyiciyi daha ilk 3 saniyede tavlamayı başarıyor.

"Acaba nakarat nasıl bir şey?" diye sizi meraklandırıyor.

Golü de nakaratta sade bir şekilde atıyor.

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014