radyoyansima (erdek) ,   Zeynep ve Eda hanım istekler proğramı salı akşamı Başlıyor ve hafta içi hergün 20:00 ile 22:00 saatleri arasında sizlerle birlikte olacaktır.bilgilerinize sunulur....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Ünlü oyuncu Veysel Diker'den "Şipane Türküleri"

 


Ünlü oyuncu Veysel Dikerin, dokuz anonim türküden oluşan "Şipane Türküleri" albümünün ilk çalışması Trakya türküsü "Ayletme Beni" Garaj Müzik etiketiyle dijital platformlar üzerinden müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Müzik yönetmenliğini ve düzenlemelerini Cemal Yönün yaptığı "ŞİPANE TÜRKÜLERİ" Veysel Dikerin; sakin ve bağırmadan, içli, hatta samimi bir şekilde seslendirmesi ile gerçekleşti.

Yıllar önce yazdığı ve oynadığı "Terzinin Türküsü" adlı oyunda türküler söyleyen Veysel Diker, seyircinin gösterdiği yoğun ilgi sonucu, sahne üstündeki tüm repertuarını "Şipane Türküleri" albümünde toplayarak projenin ortaya çıkmasını sağladı.

"Şipane Türküleri" albümünün türkülerini Veysel Diker ilk defa, Tiyatro ve Sinema sanatçısı Altan Erkekli ile yeni sahne gösterileri "ŞİFA NİYETİ"nin 30 Eylülde Trump Kültür ve Gösteri Merkezindeki yapılacak galasında seslendirecek.

Veysel Diker, "Şipane Türküleri"ni, şifa niyetine kendi kendine söylerken, artık seyirci karşısına da çıkarma kararı aldı...

 
Tarih       : 27 Ekim 2017
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014