radyoyansima (erdek) ,   Zeynep ve Eda hanım istekler proğramı salı akşamı Başlıyor ve hafta içi hergün 20:00 ile 22:00 saatleri arasında sizlerle birlikte olacaktır.bilgilerinize sunulur....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Merve Küçükaytekin "Anlatacaklarım Var"

 


Müzik dünyasında şu ana kadar birçok önemli projede yer alan genç ve güzel yetenek Merve Küçükaytekin, DMC etiketiyle piyasaya çıkardığı ilk albüm çalışması "Anlatacaklarım Var" iletüm dijital ve müzik platformlarında yerini aldı!

Müzik eğitimine 6 yaşında başlayan ve lise yıllarında okulla birlikte konservatuar eğitimi de alarak müziğin çeşitli dallarında başarılı performanslar sergileyen, uzun yıllar Özcan Denize sahnede vokal yapan Merve Küçükaytekin, 2015 yılında söz ve müziği kendisine ait olan "Büyüledin" isimli şarkısıyla Volga Tamöz NO:2 albümünde yer aldı ve dikkat çekmeyi başardı. Sonrasında ise kendi albümünü hazırlayan Merve Küçükaytekinin söz ve müziği kendisine ait olan şarkıların yer aldığı "Anlatacaklarım Var" isimli ilk albüm çalışmasında 7 şarkı yer alıyor.

Albümün dikkat çekecek şarkılarından olan "Mutluluk Perisi" adlı şarkıda aranjör olarak Volga Tamöz ve "Büyüledin" adlı şarkının yeni versiyonunda Erhan Bayrak imzası var. Albümün bir başka sürprizi ise söz ve müziği Ravi İncigöze ait olan "Neye Yarar" isimli şarkı.

Söz ve müziği Merve Küçükaytekine, düzenlemesi ise Okan Akıya ait olan "Çorba" isimli şarkıya İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde Polonezköy’de renkli ve eğlenceli bir klip çekildi. Klip dijital platformlardaki ve müzik kanallarındaki yerini aldı.

 
Tarih       : 28 Ekim 2017
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014