radyoyansima (erdek) ,   Zeynep ve Eda hanım istekler proğramı salı akşamı Başlıyor ve hafta içi hergün 20:00 ile 22:00 saatleri arasında sizlerle birlikte olacaktır.bilgilerinize sunulur....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

BELEDİYE MECLİSİ EK GÜNDEMİ GÖRÜŞTÜ

 

Mart Ayı Olağan Belediye Meclisinin ikinci oturumunda ek gündem maddesi görüşüldü.

BELEDİYE MECLİSİ EK GÜNDEMİ GÖRÜŞTÜ


 
 

BELEDİYE MECLİSİ EK GÜNDEMİ GÖRÜŞTÜ

Mart Ayı Olağan Belediye Meclisinin ikinci oturumunda ek gündem maddesi görüşüldü.

6 Mart Pazartesi (dün) saat 17.00’de Belediye Meclis Toplantı Salonunda yapılan meclis oturumunda, Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın meclis başkanlığında ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Geçtiğimiz çarşamba günü yapılan aylık olağan belediye meclisinde; 06 mart 2017 Pazartesi günü saat 17:00’de yapılacak olan ikinci birleşimde görüşülmek üzere komisyona devredilen ek gündem maddesinin görüşüldüğü belediye meclisinin ikinci birleşiminde; görüşülen tek ek gündem maddesi; meclis komisyon raporunun kararı doğrultusunda ve meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi. 

 
Tarih       : 09 Mart 2017
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014