kader umutlu (erdek) ,   Ferdi tayfur durdurun dünyayı ...    |           Radyo Yansıma (Balıkesir/Erdek) ,   Radyonuz Yansıma Fm Erdek'te Cuma Akşamlarının Vaz Geçilmezi Nostalji Yabancı Dance Party Show da Sizler için Geçmişten Günümüze özel hazırladığımız en çok dinlenen Yabancı Dans şarkılardan oluşan şarkı listemizde geçmişten günümüze en sevilen Dans şarkılarını bulabilirsiniz. Birbirinden Güzel şarkılardan oluşan listemizi dinlerken umarım keyif alırsınız....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

BELEDİYE MECLİSİ EK GÜNDEMİ GÖRÜŞTÜ

 

Mart Ayı Olağan Belediye Meclisinin ikinci oturumunda ek gündem maddesi görüşüldü.

BELEDİYE MECLİSİ EK GÜNDEMİ GÖRÜŞTÜ


 
 

BELEDİYE MECLİSİ EK GÜNDEMİ GÖRÜŞTÜ

Mart Ayı Olağan Belediye Meclisinin ikinci oturumunda ek gündem maddesi görüşüldü.

6 Mart Pazartesi (dün) saat 17.00’de Belediye Meclis Toplantı Salonunda yapılan meclis oturumunda, Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın meclis başkanlığında ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Geçtiğimiz çarşamba günü yapılan aylık olağan belediye meclisinde; 06 mart 2017 Pazartesi günü saat 17:00’de yapılacak olan ikinci birleşimde görüşülmek üzere komisyona devredilen ek gündem maddesinin görüşüldüğü belediye meclisinin ikinci birleşiminde; görüşülen tek ek gündem maddesi; meclis komisyon raporunun kararı doğrultusunda ve meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi. 

 
Tarih       : 09 Mart 2017
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014