kader umutlu (erdek) ,   Ferdi tayfur durdurun dünyayı ...    |           Radyo Yansıma (Balıkesir/Erdek) ,   Radyonuz Yansıma Fm Erdek'te Cuma Akşamlarının Vaz Geçilmezi Nostalji Yabancı Dance Party Show da Sizler için Geçmişten Günümüze özel hazırladığımız en çok dinlenen Yabancı Dans şarkılardan oluşan şarkı listemizde geçmişten günümüze en sevilen Dans şarkılarını bulabilirsiniz. Birbirinden Güzel şarkılardan oluşan listemizi dinlerken umarım keyif alırsınız....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

ENGELLİLER İÇİN İLK ADIM

 

Erdek’te Engelliler Derneği Şubesi açılması için hazırlıklara başlandı.

ENGELLİLER İÇİN İLK ADIM


 
 

ENGELLİLER İÇİN İLK ADIM 

Erdek’te Engelliler Derneği Şubesi açılması için hazırlıklara başlandı.

Bandırma Engelli ve Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Erdek Şubesi olarak açılacak olan dernek şubesinin, önümüzdeki aylarda eksiklerinin tamamlanmasıyla faaliyetlerine başlayacağı ifade edildi.
İlçemizdeki engelli vatandaşlarımızın ve ailelerinin üye olabileceği dernek şubesi, zaman içinde yeterli üyeye sahip olduğunda dernek şubeliğinden, dernek kuruluşu yapılarak olarak faaliyetlerine devam edeceği kaydedildi. Engelliler Derneği şubesinin açılması için Erdek’teki engelli aileleri olarak biraraya gelerek, şubenin açılması için çaba gösterdiklerini ifade eden veliler, amaçlarının Bandırma’da olduğu gibi engelli çocuklar için etkinlikler düzenlemek ve aileler arasında bu konuda yardımlaşma sağlamak olduğunu belirttiler. (haber/foto:Adem Halat)

 
 
 
Tarih       : 09 Mart 2017
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014