radyoyansima (erdek) ,   Zeynep ve Eda hanım istekler proğramı salı akşamı Başlıyor ve hafta içi hergün 20:00 ile 22:00 saatleri arasında sizlerle birlikte olacaktır.bilgilerinize sunulur....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

İKİNCİ SARI DÖNEMİ Mİ BAŞLIYOR?

 


İKİNCİ SARI DÖNEMİ Mİ BAŞLIYOR?


 
 

İKİNCİ SARI DÖNEMİ Mİ BAŞLIYOR?

162 sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Hüseyin Sarı’nın ticari sır niteliğindeki bilgileri kamuoyu ile paylaşmasından sonra mahkeme kararı ile kooperatifçilik kanununa muhalefetten azli istenmiş ve dün itibariyle azledilmişti.

Merakla beklenen gelişmeler bugün yönetim kurulunun toplanması sonrası yaşandı. Alınan bilgiye göre, kooperatif sözleşmesinin ilgili maddelerine istinaden, Hüseyin Sarı’nın yerine yedek üyelerden sırasıyla çağrılması gerektiği, ancak yedek üyelerin tamamının, Başkan Sarı’ya destek vermek adına istifa ettikleri öğrenildi.
İstifaların yönetim kurulu tarafından kabulünün gerçekleştiği ve yedek üye bulunmadığı için atama yoluna gidilerek, 162 sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi yönetim kurulu üyeliğine Erdek Ticaret Odası Başkanı Faika Özlem Sarı’nın atandığı bilgisine erişildi.
Yarın, 162 sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi yönetim kurulunun bir kez daha toplanıp, üyeler arasında başkanlık seçimi yaparak yeni ismin açıklanacağı alınan haberler arasında. 

 
Tarih       : 09 Mart 2017
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014