radyoyansima (erdek) ,   Zeynep ve Eda hanım istekler proğramı salı akşamı Başlıyor ve hafta içi hergün 20:00 ile 22:00 saatleri arasında sizlerle birlikte olacaktır.bilgilerinize sunulur....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

BÜTÜN KADINLAR ÇİÇEKTİR

 

8 MART KADINLAR GÜNÜ İLÇEMİZDE KUTLANDI. KARANFİLLER DAĞITILDI.

BÜTÜN KADINLAR ÇİÇEKTİR

8 MART KADINLAR GÜNÜ İLÇEMİZDE KUTLANDI. KARANFİLLER DAĞITILDI.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri dün saat 13:00’de Cumhuriyet Meydanında yapılan etkinlikle kutlandı. Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın da hazır bulunduğu tören ile başladı.

ATA’YA SAYGI DURUŞU ve ÇELENK SUNUMU

Törende, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, CHP Erdek Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Topsakal tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunumu yapıldı. Törene; Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, CHP Erdek Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri, Erdek Ticaret Odası Başkanı F. Özlem Sarı, CHP eski milletvekili Hasan Tahsin Uzun, CHP İlçe Başkanı Metin Uysal ve vatandaşlarımız katıldı.

TÜM KADINLARA KARANFİL DAĞITILDI

Cumhuriyet Meydanındaki törenin ardından, Kadın Kolları üyeleri tarafından, Erdek’te cadde ve sokaklarda gün içerisinde ziyaretler yapılarak; esnaf olarak çalışan, okullarda görevli, kamu kurumlarında çalışan, çaybahçelerinde ve parklarda bulunan emekli, ilçemizde yaşayan kadınlarımıza karanfiller dağıtılarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günleri kutlandı.

 
Tarih       : 09 Mart 2017
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014