kader umutlu (erdek) ,   Ferdi tayfur durdurun dünyayı ...    |           Radyo Yansıma (Balıkesir/Erdek) ,   Radyonuz Yansıma Fm Erdek'te Cuma Akşamlarının Vaz Geçilmezi Nostalji Yabancı Dance Party Show da Sizler için Geçmişten Günümüze özel hazırladığımız en çok dinlenen Yabancı Dans şarkılardan oluşan şarkı listemizde geçmişten günümüze en sevilen Dans şarkılarını bulabilirsiniz. Birbirinden Güzel şarkılardan oluşan listemizi dinlerken umarım keyif alırsınız....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

KADINLAR ETO’NUN PANELİNDE BULUŞTU

 

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde Erdek’teki kadınlara özel kadın hastalıkları konulu panel düzenlendi.

KADINLAR ETO’NUN PANELİNDE BULUŞTU

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde Erdek’teki kadınlara özel kadın hastalıkları konulu panel düzenlendi.

Erdek Öğretmenevinde gerçekleşen panelde Erdekli kadınların sorularını yanıtlayan Opr.Dr.Erdemir, dün saat 14.45’de Öğretmenevi konferans salonunda düzenlenen panelde kadınların sorularını yanıtladı.

“TEKNOLOJİNİN GELİŞMESİYLE KISIRLIK ARTTI”

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Erdek Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nun davetlisi olarak Erdekli kadınların sorularını yanıtlayan Jinemed Bursa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr.Dr.Murat Erdemir, özellikle teknolojilik gelişmelerin, plastik kullanımının, sigaranın, alkolün ve radyoaktif maddelerin kadınlarda ve erkeklerde kısırlığın en önemli etkeni olduğunu vurguladı.

PANELE KATILAN KADINLARIN SORULARINI YANITLADI

Erdek Öğretmenevinde gerçekleşen panelde Erdekli kadınların sorularını yanıtlayan Opr.Dr.Erdemir, tüp bebek ve kısırlık öncesi tedavide hangi aşamaların uygulandığını Erdek li kadınlara anlattı. Tüp bebek ve kısırlık konularının özel olduğunu, ancak kadınların bu durumları tartışmaktan korkmaması gerektiğini ifade etti. Opr.Dr.Murat Erdemir, kadınların bu konularda erkeklerden de yardım alması gerektiğini, aynı oranda kadınların da bu konuları erkeklerle paylaşmaktan çekinmemesi gerektiğini söyledi. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Murat Erdemir panelin ardından panele katılan bayanlardan gelen soruları da yanıtladı.

 
Tarih       : 09 Mart 2017
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014