kader umutlu (erdek) ,   Ferdi tayfur durdurun dünyayı ...    |           Radyo Yansıma (Balıkesir/Erdek) ,   Radyonuz Yansıma Fm Erdek'te Cuma Akşamlarının Vaz Geçilmezi Nostalji Yabancı Dance Party Show da Sizler için Geçmişten Günümüze özel hazırladığımız en çok dinlenen Yabancı Dans şarkılardan oluşan şarkı listemizde geçmişten günümüze en sevilen Dans şarkılarını bulabilirsiniz. Birbirinden Güzel şarkılardan oluşan listemizi dinlerken umarım keyif alırsınız....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

SÜT ÜRETİCİLERİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

 

Bandırma – Erdek İlçeleri Süt Üreticileri Birliği’nin yeni başkanı Özgür Bakan oldu.

SÜT ÜRETİCİLERİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİ 

Bandırma – Erdek İlçeleri Süt Üreticileri Birliği’nin yeni başkanı Özgür Bakan oldu.

Bandırma – Erdek İlçeleri Süt Üreticileri Birliği, olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Bandırma Ticaret Borsası konferans salonunda düzenlenen genel kurulun, divan başkanlığını Erdek Ziraat Odası Başkanı Haluk Özgür yaptı.
Faaliyet ve denetim kurulu raporlarının sunulduğu genel kurulda, birliğe yeni üye olacak üreticilerden asgari ücretin %10’u kadar, tüzel kişiliklerden ise yüzde 50’si oranında aidat alınacağı belirtildi.
Yeni yönetimin belirleneceği seçimlerde Yusuf Aydoğan başkanlığındaki beyaz liste, Özgür Bakan’ın başkanlığındaki mavi liste ile yarıştı. Seçimleri Özgür Bakan, Mustafa Uzun, Adnan Eker, Ercan Çağlar ve Ertan Şahal’dan oluşan mavi liste kazandı.

 
 
 
Tarih       : 09 Mart 2017
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014