radyoyansima (erdek) ,   Zeynep ve Eda hanım istekler proğramı salı akşamı Başlıyor ve hafta içi hergün 20:00 ile 22:00 saatleri arasında sizlerle birlikte olacaktır.bilgilerinize sunulur....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Fetö'nün El Konulan Binası Halk Eğitime Tahsis Edildi

 

Balıkesir'in Erdek ilçesinde FETÖ/ PDY soruşturması kapsamında el konulan özel bir kreşe ait bina, Erdek Halk Eğitim Müdürlüğü hizmetine sunuldu.

Balıkesirin  Erdek ilçesinde FETÖ/ PDY soruşturması kapsamında el konulan özel bir kreşe ait bina,  Erdek Halk Eğitim Müdürlüğü hizmetine sunuldu.

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında soruşturma kapsamında el konulan özel bir kreşe ait olan 5 katlı bina, 49 yıllığına  Erdek Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü hizmetine verildi.

Erdek Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bekir Alkan, AA muhabirine yapığı açıklamada, binaya kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Alkan, "29 derslikli binanın ilk iki katını önümüzdeki eğitim-öğretim yılında kreş olarak kullanmak istiyoruz. Bu konuyla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Bu bina halk eğitime gerçekten çok yakıştı. Çünkü derslik sıkıntımız vardı ve birçok kursumuzu açmak için yer kiralamak zorunda kalıyorduk. Kiraladığımız yerler çok farklı noktalarda olduğu için de denetimleriyle ilgili büyük problemler yaşıyorduk. Binanın bize tahsis edilmesiyle birlikte artık tüm kurslarımız tek çatı altında olacak." diye konuştu.

 
Tarih       : 12 Mart 2017
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014