radyoyansima (erdek) ,   Zeynep ve Eda hanım istekler proğramı salı akşamı Başlıyor ve hafta içi hergün 20:00 ile 22:00 saatleri arasında sizlerle birlikte olacaktır.bilgilerinize sunulur....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

TÜM ve BAŞKAN SARI’dan YEDİ MAHALLEYE ZİYARET

 

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, dün ilçemizi ziyaretinin hemen ardından, Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ile birlikte Yedi mahallemizde vatandaşlarla bir araya geldi.

TÜM ve BAŞKAN SARI’dan YEDİ MAHALLEYE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, dün ilçemizi ziyaretinin hemen ardından, Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ile birlikte Yedi mahallemizde vatandaşlarla bir araya geldi.

Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Belediye Meclis Üyeleri Şükrü Talaş, Abdullah Şener ve CHP Erdek İlçe Başkanı Metin Uysal eşliğinde, ilçemize bağlı Aşağıyapıcı, Tatlısu, Karşıyaka, Çakıl, Kestanelik, Şahinburgaz ve Ballıpınar Mahallerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla sohbet ettiler.
Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm dün yaptığı ziyaretlerde, vatandaşlarımıza ülke gündemine dair açıklamalarda bulunurken, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ise, vatandaşlarımızdan gelen istekleri tek tek dinleyerek, çözümler konusunda belediye birimlerine gerekli talimatları verdi. Ziyaretleri sonunda vatandaşlarımızla vedalaşan Mehmet Tüm ilçemizden ayrıldı. 

,

 
Tarih       : 12 Mart 2017
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014