kader umutlu (erdek) ,   Ferdi tayfur durdurun dünyayı ...    |           Radyo Yansıma (Balıkesir/Erdek) ,   Radyonuz Yansıma Fm Erdek'te Cuma Akşamlarının Vaz Geçilmezi Nostalji Yabancı Dance Party Show da Sizler için Geçmişten Günümüze özel hazırladığımız en çok dinlenen Yabancı Dans şarkılardan oluşan şarkı listemizde geçmişten günümüze en sevilen Dans şarkılarını bulabilirsiniz. Birbirinden Güzel şarkılardan oluşan listemizi dinlerken umarım keyif alırsınız....    |           Eda meral (Erdek) ,   Selam istek aliyormusunuz...    |           Zeynep (Balikesirerdek) ,   Selamlar ben zeynep tanrimi calarsanizsevinirim mahir bey lutfenzehra arkadasima gitsin ve esime gitsin sarki ...    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Her Hafta Güncel Olarak Sizlerin Karşısında Olmaya Devam Ediyor. .Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada 7'den 70'e Haftalık Yayın Kuşaklarımız Değişmiştir. Bundan Böyle Hergün Yayın Kuşaklarımızla Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyonuz Yansımada Haftalık Yayın Kuşaklarıyla Bundan Böyle Hergün Sizlerle Birlikteyiz.İyi Seyirler.Takipte Kal....    |           Radyo Yansima (Balıkesir / Erdek) ,   Radyo Yansımada Hergün 19:30 İle 09:00 Saatleri Arasında Geçmişten Günümüze Arabesk ve Türkülerle Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz.Bu Güzel Müzik Ziyafetini Kaçırmayınız....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Belediye Çalışanları Sendikayla Anlaştı

 

Erdek Belediyesi çalışanları ile Disk/Genel-İş Sendikası arasında sözleşme yapıldı.

Belediye Çalışanları Sendikayla Anlaştı

Erdek Belediyesi çalışanları ile Disk/Genel-İş Sendikası arasında sözleşme yapıldı.

Geçtiğimiz Perşembe günü imzalanan sözleşme ile Erdek Belediyesi personelinden 62 çalışan personelin, Disk/Genel İş Sendikasına üye kayıtları yapıldı.
Yapılan sözleşmede, Belediye Başkan Vekili Nimet Kalafat, Genel İş Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Hüseyin Hilmi Ovalı, Belediye sendika baş temsilcisi Metin Özbinici, sendika temsilcileri Adem Çetin ve Serkan Saçıl’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Belediye sendika temsilcileri yapılan sözleşmenin ardından;”Belediyemize ve işçilerimize hayırlı olsun” dediler.

 
Tarih       : 12 Mart 2017
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014